JAGODNE
Polski English

Wykonawstwo

Wielkopowierzchniowe budownictwo w formacie all-in-one

Wykonawstwo

Specjalizujemy się w nowoczesnym budownictwie wielkopowierzchniowym, odpornym na zmienność trendów i wyprzedzającym swoje czasy.

circle homepage_circle
photophotophoto

Odpowiedzialność za wszystkie fazy inwestycji

Pracujemy w unikalnym modelu biznesowym, który umożliwia kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od zaprojektowania i uzyskania pozwolenia na budowę po wybudowanie i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, co doceniają inwestorzy oczekujący kompleksowej współpracy, pozwalającej zaoszczędzić czas na formalności i poszukiwanie częściowych wykonawców.

Umiejętnie potrafimy łączyć estetykę z funkcjonalnością, a w założeniach projektowych przewidujemy i uwzględniamy scenariusze korelujące parametry bieżącego i przyszłego przeznaczenia obiektu na wypadek zmiany kierunku biznesowego inwestycji.

photophotophoto

Zaplecze technologiczno-produkcyjne dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających przedsięwzięć budowlanych

Dysponujemy własną wytwórnią, z której w każdym miesiącu wyjeżdża do klientów ponad sto ton konstrukcji stalowych. Wykonujemy usługi prefabrykacyjne i dostarczamy gotowe elementy na miejsce budowy, wznosząc obiekty zgodnie z założeniami projektowymi.

Specjalizujemy się w prefabrykowanym budownictwie modułowym, w ramach którego wytwarzamy i wznosimy Obiekty Systemowe, wykonywane w technologii suchej zabudowy, co w stosunku do tradycyjnych rozwiązań skraca o jedną drugą czas realizacji robót.

W celu precyzyjnego oszacowania kosztów inwestycji, zachęcamy do skorzystania z naszego Konfiguratora Obiektów Systemowych:


Otwórz konfigurator
photophotophoto

Stosujemy technologie pozwalające na urzeczywistnienie wizji wyprzedzających swoje czasy

Działania na etapie wykonawczym wspieramy efektywnymi rozwiązaniami technologicznymi, pozwalającymi na minimalizowanie ryzyka błędu podczas wznoszenia obiektów oraz monitorowanie parametrów budynku po wybudowaniu. Współpracujemy z partnerami wyspecjalizowanymi w technologiach opartych na sztucznej inteligencji, wykorzystywanych w warstwie operacyjnej inwestycji o charakterze produkcyjnym i magazynowym.

photophotophoto

Wspieramy inwestycje na etapie przedwykonawczym

Oferujemy usługi prefabrykacyjne konstrukcji stalowych wraz z transportem na miejsce budowy. Metody wytwórcze dobieramy tak, aby optymalizować zużycie surowców i czasochłonność robocizny oraz minimalizować koszty produkcyjne i środowiskowe. Działamy odpowiedzialnie i sprawnie, ręcząc za jakość wytworzonych i dostarczonych prefabrykatów oraz terminową realizację poszczególnych etapów prac.

Certyfikowane
rozwiązania

Konstrukcje wytwarzane w naszym zakładzie produkcyjnym podlegają rygorystycznym, europejskim normom EN ISO 3834-2, EN 1090-2, klasom EXC1-EXC3 oraz EN 1090-1 i oznakowaniu CE - ZA.3.2 i ZA.3.4, weryfikowanymi cyklicznie przez profesjonalnych audytorów branżowych z ramienia niezależnych jednostek certyfikujących.

Wytwarzane przez nas elementy posiadają zabezpieczenia antykorozyjne i przeciwpożarowe, ocynkiem ogniowym metodą zanurzeniową i systemem malarskim metodą hydrodynamiczną w klasach korozyjności środowiska C1-C5-M i odporności ogniowej R15-R240.

Zapraszamy do kontaktu

Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00.

Skontaktuj się z nami

© Jagodne

Jagodne