Polski English

Konfigurator obiektów systemowych

Precyzyjne szacowanie kosztów inwestycji i realistyczne wizualizacje

Konfigurator obiektów systemowych

Konfigurator pozwala na szybką i precyzyjną estymację kosztów oraz wizualizację budynków modułowych, na podstawie wybranych parametrów.

circle homepage_circle

Witamy w konfiguratorze

Obsługa konfiguratora jest intuicyjna, narzędzie umożliwia wygenerowanie wizualizacji planowanej inwestycji, a wybór budynku modułowego powstałego w symulacji skraca proces projektowy do zaledwie miesiąca.

Zacznij od wybrania wielkości budynku:

Informacje techniczne budynku S

Szerokość
13,0 m
Długość
30,4 m
Wysokość (do attyki)
7,7 m
Powierzchnia zabudowy
396 m²
Powierzchnia netto - hala
223 m²
Powierzchnia netto - biura
279 m²
Kubatura brutto
3050 m³
Maksymalna liczba pracowników w całym zakładzie
20
Maksymalna liczba stanowisk produkcyjnych
10
Maksymalna liczba pracowników w części biurowo-socjalnej
10

Wizualizacje

Sprawdź nasze propozycje kolorystyczne elewacji budynku o wymiarze S. Wybierz kolorystykę najbardziej pasującą do potrzeb twojej firmy i zobacz efekt na wizualizacjach poniżej.

Kolor bazowy:

RAL 7012

Kolor uzupełniający:

RAL 7016

Wyślij zapytanie

Jesteś zainteresowany powyższą konfiguracją lub chciałbyś zapytać nas o jej szczegóły? Skontaktuj się z nami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Jagodne sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej 65. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwo będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce Prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych.

© Jagodne

Jagodnenpcc