Polski English

Generalny patronat projektowo-wykonawczy

Antykruche budownictwo odporne na kryzysy

Generalny patronat projektowo-wykonawczy

Ambitne wizje przekształcamy w szanse biznesowe. Zabezpieczamy inwestycje na nieprzewidziane zmiany i oferujemy gotowe rozwiązania na wypadek planu B.

circle homepage_circle
photophotophoto

Realizujemy inwestycje ukierunkowane na maksymalizację zysków

Świadczymy usługi generalnego wykonawstwa, biorąc odpowiedzialność za kompleksową realizację perspektywicznych inwestycji budowlanych. Dysponujemy wszelkimi kompetencjami, pozwalającymi na samodzielne prowadzenie przedsięwzięcia inwestycyjnego od zaprojektowania po wybudowanie, włączając w to doradztwo techniczne oraz obsługę części formalno-prawnej.

Odpowiadamy za wszelkie czynności umożliwiające rozpoczęcie zamierzenia budowlanego, począwszy od uzyskania niezbędnych zgód po wykonanie prac zadeklarowanych w umowie współpracy.

photophotophoto

Inwestorski mindset i perspektywa 360

Występując w roli generalnego wykonawcy, patrzymy na nowe zamierzenie budowlane holistycznie, myśląc kategoriami zwrotu z inwestycji już na etapie briefu. Planujemy odpowiedzialnie i w ramach jednego projektu szukamy wielu alternatywnych szans biznesowych na potrzeby różnych ścieżek rozwoju.

Identyfikujemy czynniki ryzyka i definiujemy obszary z potencjałem na jak największą zyskowność, co zabezpiecza inwestycję w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, a także nadaje jej uniwersalnego charakteru, gwarantując łatwość adaptacji na wypadek innego niż docelowe przeznaczenia.

photophotophoto

Gwarantujemy jakość
i dbamy o terminy

Działania na etapie wykonawczym wspieramy efektywnymi rozwiązaniami technologicznymi, pozwalającymi na minimalizowanie ryzyka błędu podczas wznoszenia obiektów oraz monitorowanie parametrów budynku po wybudowaniu. Współpracujemy z partnerami wyspecjalizowanymi w technologiach opartych na sztucznej inteligencji, wykorzystywanych w warstwie operacyjnej inwestycji o charakterze produkcyjnym i magazynowym.

photophotophoto

Budownictwo kubaturowe to nasza specjalność

Realizujemy inwestycje budowlane wielokondygnacyjnych obiektów przemysłowych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej – również w modelu build to suit. Wznosimy obiekty o charakterze:

  • przemysłowym (produkcyjno-magazynowe z zapleczem socjalnym, sanitarnym i administracyjnym, budynki magazynowe, w tym magazyny wysokiego składowania i logistyczno-przeładunkowe)

  • komercyjnym (handlowo-usługowe)

  • użyteczności publicznej (wystawiennicze)

Osobną część naszego portfolio usług stanowią gotowe Obiekty Systemowe. W dedykowanej zakładce znajduje się konfigurator pozwalający na samodzielne dokonanie wyboru preferowanych parametrów i zwizualizowanie planowanego obiektu.

W celu precyzyjnego oszacowania kosztów inwestycji, zachęcamy do skorzystania z naszego Konfiguratora Obiektów Systemowych:


Otwórz konfigurator

Zapraszamy do kontaktu

Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00.

Skontaktuj się z nami

© Jagodne

Jagodnenpcc