JAGODNE
Polski English

Projektowanie

Twój pomysł na
inwestycję w skali big picture

Projektowanie

Nie boimy się odważnych i złożonych projektów zorientowanych na maksymalizację zwrotu z inwestycji. Budujemy dziś z myślą o potrzebach jutra.

circle homepage_circle
photophotophoto

Więcej niż projekt

Przed rozpoczęciem procesu projektowego staramy się uzyskać jak najwięcej strategicznych informacji ze strony inwestora i urzędu, tworząc parametry brzegowe zamierzenia budowlanego, na podstawie których dokonujemy szczegółowej analizy w ujęciu zarówno formalno-prawnym, techniczno-technologicznym, jak i ekonomiczno-finansowym, oceniającej potencjał i ryzyka w obrębie planowanej inwestycji.

Szereg autorskich działań przygotowawczych wypracowanych praktyką pozwala nam precyzyjnie szacować koszty i skutecznie wypełniać terminy.

photophotophoto

Wsparcie na etapie briefu

Doradzamy w optymalizacji parametrów pierwszo- i drugorzędowych zamierzeń budowlanych, proponując dedykowane, poparte doświadczeniem rozwiązania dla przedsięwzięć we wczesnej fazie koncepcyjnej. Tworzymy wspólne ramy kształtowania obiektu, zabezpieczając inwestycję przed ryzykiem utraty kontroli nad budżetem. Niezależnie od skali i struktury planowanego zamierzenia, nadrzędnie bierzemy pod uwagę jego aspekt biznesowy i rekomendujemy rozwiązania z potencjałem na jak największą zyskowność dla inwestora.

photophotophoto

Szeroka perspektywa

W podejmowanych przedsięwzięciach uwzględniamy możliwe kierunki modernizacji bądź rozbudowy na potrzeby przyszłych inwestycji. Każdą współpracę poprzedzamy rozpoznaniem i zaznajomieniem się z charakterystyką nieruchomości, na której ma powstać obiekt. Zwrot z inwestycji klienta jest dla nas równie ważny, jak jakość dostarczanych przez nas usług.

photophotophoto

Kosztorysowanie w czasie rzeczywistym

Zapewniamy elastyczny model współpracy, pozostawiając bufor na nieprzewidziane, ale konieczne modyfikacje w trakcie realizacji inwestycji. Kosztorys tworzony w trybie bieżącym pozwala nam kształtować, modyfikować i śledzić wydatkowanie środków przeznaczonych na przedsięwzięcie i pomaga efektywniej zarządzać poszczególnymi fazami prac.

photophotophoto

Odpowiedzialność za proces koncepcyjny, projektowy i wykonawczy

Dysponujemy własną pracownią, w ramach której opracowujemy dokumentacje oraz wprowadzamy ich modyfikacje i optymalizacje. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu budowlanego, w tym również w formie nadzoru autorskiego oraz w roli inwestora zastępczego.

Zapraszamy do kontaktu

Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00.

Skontaktuj się z nami

© Jagodne

Jagodne